Skambinkite
Philips S6630-11 Barzdaskutė - 6630
135,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Philips S6630-11 Barzdaskutė - 6630

Philips S6630-11 Barzdaskutė - philips 6 serijos rotorinė barzdaskutė su papildomu kirpikliu ilgesnių plaukų formavimui ir kelioniniu dėklu. Philips 6630 modelis skuta švariai, o prireikus ir modeliuoja- formuoja barzdą ar jos kontūrus. Tobulai švarus skutimasis ir mažesnis odos dirginimas vienu metu. Barzdaskutė su Philips „Anti-Friction“ danga, kuri sudaro glotnų paviršių, be pastangų slysta oda ir ją mažiau dirgina. 

Philips S6630-11 barzdaskutės garantija 2 metai.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kartu galima įsigyti šias prekes su nuolaida


Philips S6630-11 Barzdaskutė - 6630
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Philips
Modelis
Philips 6630s
Pagaminta
Olandija
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Vartotojo instrukcija
Lietuviška
Baterijos indikatorius
+
Sertifikuota kokybė
Taip
Gali būti dezinfekuojamas
+
Komplektacija
Dėklas ir trimeris
Kirpiklis
Yra
Skutamųjų elementų barzdaskutės galvutėje (vnt)
3
Galvutė plaunama vandeniu
Taip
Ar galima skusti su putomis ir geliu?
Taip
Belaidžio skutimo, kirpimo trukmė (min)
60 min
Krovimo stovelis
+
Spalva
Juoda
Barzdaskutės tipas
Rotorinė barzdaskutė
Krovimo trukmė (val)
60 min
Akumuliatoriaus indikacija
Yra
Baterija
Ličio baterija
Braun barzdaskutės serija
Philips 6000

Philips S6630-11 barzdaskutė sumažina odos dirginimą

 • su apsaugine danga nuo trinties
 • „MultiPrecision“ peiliukai
 • Apsauginė danga nuo trinties
 • „MultiFlex“ galvutės
 • Apsaugos režimas

  „MultiPrecision“ peiliukai efektyviai kerpa net trumpą kelių dienų barzdelę - Nusiskuskite greitai ir švariai. „MultiPrecision“ peiliukai pakelia tiek ilgus, tiek trumpus plaukus bei likusius kelių dienų ilgio plaukelius, kad juos nukirptų vos keliais perbraukimais.

  Apsauginė danga nuo trinties glotniam skutimuisi be pastangų - Skutimosi žiedai padengti specialia danga, kad sumažintų odos trintį ir skustumėtės glotniai, be pastangų, o oda būtų praktiškai nedirginama.

  5 krypčių kontūras, kad skustis būtų malonu - 5 krypčių lanksčios galvutės atlieka 5 skirtingus judesius ir prisitaiko prie veido kontūrų, skustuvas maloniai slysta oda esant minimaliam pasipriešinimui.

  Mažesnio sukimosi greičio nustatymas didesniam odos komfortui - Pasirinkite papildomos apsaugos nustatymą, kad būtų įjungtas mažesnis sukimosi greitis, skirtas didesniam odos komfortui.

  Odos apsaugos sistema glotniai slysta, kad apsaugotų odą - Skuskite švariai be įbrėžimų ir įpjovimų. Užapvalintas odos apsaugos sistemos galvutės profilis glotniai slysta oda ir ją apsaugo.

  Su „AquaTec“ patogiai skusitės sausai arba gaivinančiai drėgnai - Pritaikykite savo skutimosi įpročius savo poreikiams. Su „Aquatec Wet & Dry“ galite maloniai skustis sausai arba mėgautis gaivinančiu drėgnuoju skutimu. Skuskitės naudodami gelį ar putas net duše.

  1 val. įkrovimo laikas - Iki galo kraukite skustuvą vos 1 valandą, nes jame yra galingas ir efektyviai energiją naudojantis ličio jonų akumuliatorius.

  60 min. skutimosi be laido kartą visiškai įkrovus - Skuskite be laido 60 min. vieną kartą visiškai įkrovę akumuliatorių.

  Barzdaskutę galima plauti tekančiu vandeniu - Tiesiog atidarykite skustuvo galvutę ir išskalaukite ją po tekančiu vandeniu.

  LED ekranas su piktogramomis, kad skustuvą naudotumėte intuityviai - Intuityviame ekrane pateikiama informacija, leidžianti pasiekti nepriekaištingų skutimosi rezultatų: - 3 lygių baterijos indikatorius - valymo indikatorius - baterijos išsikrovimo indikatorius - galvutės keitimo indikatorius - kelioninio užrakto indikatorius.

  Atidaroma vienu palietimu, kad būtų lengva valyti - Tiesiog atidarykite galvutes ir gerai išskalaukite po tekančiu vandeniu.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.