Skambinkite
>Panasonic barzdaskučių priedai

Panasonic barzdaskučių priedai

Tik originalūs Panasonic barzdaskutėms skirti keičiami priedai. Jeigu kyla klausimų dėl Panasonic barzdaskučių peiliukų, galvučių, valymo skysčio ar tepalo barzdaskutėms - būtinai praneškite patyrusiems konsultantams ir jie pasistengs padėti rasti geriausiai jūsų PANASONIC barzdaskutėms tinkančius priedus. Turime platų Panasonic įvairiausių barz...
Tik originalūs Panasonic barzdaskutėms skirti keičiami priedai. Jeigu kyla klausimų dėl Panasonic barzdaskučių peiliukų, galvučių, valymo skysčio ar tepalo barzdaskutėms - būtinai praneškite patyrusiems konsultantams ir jie pasistengs padėti rasti geriausiai jūsų PANASONIC barzdaskutėms tinkančius priedus. Turime platų Panasonic įvairiausių barzdaskučių priedų pasirinkimą, taip pat praktiškai visas Panasonic skutimosi mašinėlių galvutes. Greitas Panasonics priedų pristatymas arba užsakius Panasonic barzdaskučių keičiamas dalis galima atsiimti Vilniaus parduotuvėje.
Rūšiuoti pagal:
Prekių filtravimas
Priedo tipas
Kaina
Gamintojas
Braun barzdaskutės serija
Philips barzdaskučių serija
AKCIJA

Universalus, kokybiškas tepalas skirtas PANASONIC barzdaskučių...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
4,99 €
2,99 €
Rodoma 1 - 1 iš 1 prekė
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Rinkitės jums tinkamiausios Panasonic barzdaskučių serijos ir tipo priedus ypač geromis kainomis. Garantuojame Panasonic barzdaskučių priedų kokybę ir originalumą. Jeigu kyla klausimų – parašykite mums savo Panasonic barzdaskutės modelį ir padėsime rasti keičiamus priedus jai.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele