Skambinkite
Priedai

Priedai

Braun barzdaskučių priedai yra neatsiejama kokybiško skutimosi dalis. Kadangi Vokiškos Braun barzdaskutės yra kokybiškos - jos tarnauja vyrams ilgus metus. Tačiau patys barzdaskučių peiliukai, galvutės ir tinkleliai priklausomai nuo to, kaip dažnai ir kokio tvirtumo barzdą skutate- turi būti periodiškai keičiami (vidutiniškai "Lietuviškai" barzd...

Braun barzdaskučių priedai yra neatsiejama kokybiško skutimosi dalis. Kadangi Vokiškos Braun barzdaskutės yra kokybiškos - jos tarnauja vyrams ilgus metus. Tačiau patys barzdaskučių peiliukai, galvutės ir tinkleliai priklausomai nuo to, kaip dažnai ir kokio tvirtumo barzdą skutate- turi būti periodiškai keičiami (vidutiniškai "Lietuviškai" barzdai, tai yra truputį daugiau nei kas metus).

Braun barzdaskučių galvutes lengva išsirinkti pagal seriją. Galime pasiūlyti 1,3,5 ir 7 serijos Braun barzdaskučių tinklelių. Pastaraisiais metais apsimoka pirkti barzdaskučių komplektus, kuriuose būna iškart ir atsarginė galvutė. Tačiau jei reikia keisti ebarzdaskutes.lt parduotuvėje lengvai rasite sau tinkamiausią Braun barzdaskutės modelio galvutę.

Rūšiuoti pagal:
Rodyti:
Prekių filtravimas
Gamintojas
Priedo tipas
Kaina
Sandėlyje
Braun barzdaskutės serija
Philips barzdaskučių serija
AKCIJA

Gelis dantų balinimui – ši emaliui nepavojinga esencija...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
5,00 €
3,49 €
AKCIJA

Braun 30B tinklelis tinka visoms:  Braun Series 1, Braun...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
19,99 €
17,99 €
AKCIJA

Universalus, kokybiškas tepalas skirtas BRAUN barzdaskučių...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
4,99 €
2,99 €
AKCIJA

Rankinis nosies trimeris yra labai mažo patogaus dydžio....
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €
7,00 €
AKCIJA

Nosies plaukų šalinimo trimerio galvutė tinka praktiškai su...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
14,00 €
7,00 €
AKCIJA

ARS-CoV-2 ir Gripo A+B antigenų sudėtinis greitasis testas, 1...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
25,00 €
12,00 €
AKCIJA

Balinamieji aktyvintos medžio anglies milteliai. Sukurti...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
12,00 €
3,49 €
AKCIJA

Universalus, kokybiškas tepalas skirtas PHILIPS barzdaskučių...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
4,99 €
2,99 €
AKCIJA

Universalus, kokybiškas tepalas skirtas PANASONIC barzdaskučių...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
4,99 €
2,99 €
AKCIJA

Braun senų 5 serijos barzdaskučių galvutė (tinklelis +...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
38,99 €
26,99 €
AKCIJA

Originalios Philips SH50 keičiamos peiliukų galvutės series...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
39,00 €
31,00 €
AKCIJA

Moser universalus ir kokybiškas tepalas skirtas MOSER plaukų...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
4,99 €
2,99 €
Rodoma 1 - 12 iš 64 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti

Jeigu tik turite klausimų dėl Braun barzdaskučių priedų – būtinai klauskite mūsų konsultantų!

Kada jau reikia keisti Braun barzdaskutės tinklelį jums tarsi automatiškai padiktuos jūsų pačių rankos. Jei barzdaskutę reikia labiau spausti prie veido, kad nusiskustumėte, vadinasi jau atėjo laikas, kai reikia pradėti dairytis naujo barzdaskutės tinklelio. Rekomenduojame ilgai nesikankinti ir su atšipusiais peiliukais be reikalo nedirginti odos.

Visose Braun barzaskutėse galvutės ir tinkleliai keičiami labai lengvai. Barzdaskutės peiliukų keitimui tikrai neprireiks jokių papildomų prietaisų ar žinių. Tiesiog lengvai senąją nuimsite ir uždėsite naują. Tikrai tai neturėtų užimti ilgiau nei pusę minutės jūsų laiko. Taip pat lengva pakeisti ir Braun skysčio kartridžus valymo stotelėje.

Dažniausiai užduodami klausimai apie Braun barzdaskučių galvutes ir valymo skysčius bei jų keitimą:

 • Kaip atskirti, kuri Braun barzdaskutės galvutė tinka mano barzdaskutei? Greičiausias būdas yra rinktis pagal barzdaskutės seriją. Jeigu jūsų barzdaskutė yra 5 serijos, tai didžiausia tikimybė, kad jums bus tinkamos 5 serijos barzdaskučių galvutės (išimtis gali būti taikoma tik labai seniems modeliams, kur reikėtų detaliau įsitikinti). Prie kiekvieno modelio barzdaskutės galvutės yra nurodyti populiariausi modeliai, kuriems ji yra tinkama. Na, o jeigu abejojate ar neradote savo barzdaskutės modelio – būtinai kreipkitės į mus ir patyrę konsultantai iškart padės rasti jums tinkamiausią.
 • Kokia yra Braun kartridžo/ barzdaskutės plovimo skysčio nauda? Alkoholio pagrindu pagamintas skystis yra pilamas į jūsų Braun barzdaskutės valymo stotelę. Pagrindinė jo nauda yra tai, kad barzdaskutė yra sutepama ir kartu sunaikina iki 99,999% nepageidaujamų bakterijų ir jums palieka tik malonų kvapą ir pojūčius. Taigi naudojant Braun  kartridžus barzdaskutė tampa dar higieniškesnė ir tarnaus ilgiau.
 • Ar ebarzdaskutes.lt siūlomi Braun barzdaskučių priedai yra tikri ir originalūs? Taip, 100% užtikriname, kad priedai yra tik originalūs, originaliose dėžutėse.
 • Per kiek laiko pristatote Braun barzdaskučių priedus? Praktiškai visus Braun priedus turime sandėlyje, todėl Vilniuje užsakius galima atsiimti patiems, dažniausiai jau po poros valandų nuo užsakymo pateikimo viskas būna paruošta. Kitur Lietuvoje priedus pristato kurjeris per 1-2 darbo dienas.
 • Kokia Braun priedų pristatymo kaina? Atsiėmimas sandėlyje yra nemokamas, pristatymo su kurjeriu kaina yra 2 eurai. Taip pat galite rinktis jums patogų mokėjimo būdą: bankiniu pavedimu arba grynaisiais pristatymo metu.
 • Kaip pakeisti Braun galvutę? Iš tiesų tai labai paprasta ir trunka vos kelias sekundes. Reiktų tiesiog nuimti seną galvutę ir į jos vietą įdėti naują. Visose barzdaskutės serijose tai vyksta labai paprastai – nebijokite, tikrai jums pavyks. Nėra jokių varžtų, papildomai reikalingų įrankių ar gudrybių – tiesiog nuimti seną ir pakeisti nauja. Galvutė su peiliukais yra vientisa, todėl nieko surinkti ar papildomai daryti nereikės. Tikrai labai paprasta – o jeigu tik bijotumėte patys pamėginti, tiesiog praneškite mūsų konsultantams ir jie padės.
 • Ką rasiu Braun barzdaskučių galvutės dėžutėje? Braun keičiamos galvutės yra vientisos, todėl jas kartu sudaro tinklelis ir peiliukai. Tai yra komplektas ir jį įsigijus, nieko daugiu papildomai pridėti nereikia. Tas pats barzdaskučių galvutės komplektas gali būti vadinamas, kaip keičiami barzdaskučių peiliukai, Braun barzdaskučių tinkleliai, keičiamos barzdaskučių galvutės ir panašiai – tačiau tai bus vienas ir tas pats.
 • Kas kiek laiko reikia keisti Braun barzdaskučių peiliukus, galvutes, tinklelius? Kaip ir jūsų barzda – tai yra individualu. Braun rekomenduoja barzdaskučių galvutės komplektą atnaujinti vidutiniškai, kas 18 mėnesių. Tačiau tai labai priklauso nuo jūsų barzdos tankio, skutimosi įpročių ir dažnumo. Taigi jei barzdaskutė jums puikiai skuta praėjus jau porai metų – dar neskubėkite keisti ir galvutės. Tačiau jei praėjo 15 mėnesių ir jaučiate, kad skutimąsis tampa nebemalonus, kad skuta šiurkščiau ir ilgiau – vadinasi jau laikas pakeisti barzdaskutės galvutę ir ji vėl tarnaus puikiai.
 • Kas kiek laiko reikia keisti Braun ccr barzdaskučių skysčio kasetes valymo stotelėje? Braun rekomenduoja kartridžus keisti kas 3 mėnesius, tačiau tai taip pat priklauso ir nuo jūsų skutimosi įpročių bei dažnumo.
 • Kuo skiriasi Braun CCR, Braun CCR2 , Braun CCR3, Braun CCR4... keičiami barzdaskučių valymo skysčiai, kasetės, kartridžai? Visi Braun CCR valymo skysčiai ir pačios keičiamos kasetės yra vienodi. Skiriasi tik pačių kartridžų kiekis pakuotėje (tą nurodo paskutinis skaičiukas). Jeigu tai yra Braun CCR2, vadinasi pakuotėje rasite 2 valymo kasetes, jeigu tai CCR4 – vadinasi pakuotėje rasite jau 4 tokias pat. Dažniausiai kainos požiūriu apsimoka ir sutaupysite jei rinksitės didesnę pakuotę.
 • Ar galima gražinti Braun barzdaskučių priedus? Galima, tačiau tik su ta sąlyga, kad jie nėra išpakuoti. Tai yra higienos prekė (kaip dantų šepetukas), todėl jei jau pažeidėte pakuotę, priedas laikomas naudotu ir grąžinti nebėra galimybės.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele