Skambinkite
Priedai

Priedai

Braun barzdaskučių priedai yra neatsiejama kokybiško skutimosi dalis. Kadangi Vokiškos Braun barzdaskutės yra kokybiškos - jos tarnauja vyrams ilgus metus. Tačiau patys barzdaskučių peiliukai, galvutės ir tinkleliai priklausomai nuo to, kaip dažnai ir kokio tvirtumo barzdą skutate- turi būti periodiškai keičiami (vidutiniškai "Lietuviškai" barzd...

Braun barzdaskučių priedai yra neatsiejama kokybiško skutimosi dalis. Kadangi Vokiškos Braun barzdaskutės yra kokybiškos - jos tarnauja vyrams ilgus metus. Tačiau patys barzdaskučių peiliukai, galvutės ir tinkleliai priklausomai nuo to, kaip dažnai ir kokio tvirtumo barzdą skutate- turi būti periodiškai keičiami (vidutiniškai "Lietuviškai" barzdai, tai yra truputį daugiau nei kas metus).

Braun barzdaskučių galvutes lengva išsirinkti pagal seriją. Galime pasiūlyti 1,3,5 ir 7 serijos Braun barzdaskučių tinklelių. Pastaraisiais metais apsimoka pirkti barzdaskučių komplektus, kuriuose būna iškart ir atsarginė galvutė. Tačiau jei reikia keisti ebarzdaskutes.lt parduotuvėje lengvai rasite sau tinkamiausią Braun barzdaskutės modelio galvutę.

Rūšiuoti pagal:
Prekių filtravimas
Priedo tipas
Price
In stock
Комплектация
Braun barzdaskutės serija
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele