Skambinkite
5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu
Greitas pristatymas
5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu
5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu
5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu
10,00 €
6,45 €
Sutaupote 3,55 €
Prekės kiekis:

5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu

Labai atliekami ir vieni populiariausių greitųjų testų Lietuvoje - SINGCLEAN. Tai greitasis Covid 19 antigeno testas skirtas nustatyti ar šiuo metu yra sergama virusu. 

Naudojimas labai paprastas, o patikimas rezultatas gaunamas per 10-15 minučių. 

Testo metu nėra jokių nemalonių procedūrų, nes tereikia seilių mėginio iš burnos. 

Testai turi reikalingus sertifikatus, todėl gali būti atliekami darbovietėse ar kitur, kur siekama užtikrinti apsaugą nuo COVID.

Didmeninė ir mažmeninė prekyba greitaisiais testais Vilniuje ir internetu. Kreipkitės jeigu kiltų klausimų

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu turime Vilniaus sandėlyje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

5 vnt greitieji Covid 19 testai Singclean - Covid testas iš seilių su koloidiniu auksu
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
SINGLEAN
Modelis
Nosiaryklės testas - colloidal gold
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Tipas
Greitasis testas
Sertifikuota kokybė
Taip
Europos CE kokybės sertifikatas
Yra
Kokybės sertifikatai
Taip
Kiekis pakuotėje
5

Užtikriname ilgą testų galiojimo laiką - nemažiau, kaip iki 2023 metų. 

COVID-19 Antigeno testo rinkinys (Koloidinis gold) Skirtas profesionaliam naudojimui!

Pakuotėje 5 vnt.

Gamintojas: Singclean 

Greitasis COVID-19 antigeno tyrimas yra greitasis chromatografinis imunologinis tyrimas, skirtas kokybiškai nustatyti žmogaus burnos išskyrose esančius SARS-CoV-2 antigenus.

Testas skirtas tik profesionaliam diagnostiniam naudojimui.

Paskirtis:

COVID-19 Testo rinkinys (Koloidinis Gold metodas) yra kietos fazės imunochromatografinis tyrimas, skirtas greitai ir kokybiškai nustatyti naujojo koronaviruso antigeną žmogaus seilėse. Šis testas pateikia tik preliminarų bandymo rezultatą. Todėl visi reaktyvūs bandiniai su COVID-19 testo rinkiniu (Koloidinis Gold metodas) turi būti patvirtinti alternatyviu (-ais) tyrimo metodu (-ais) ir klinikinėmis išvadomis.

Mėginio ėmimas:

COVID-19 antigeno tyrimo rinkinys (koloidinis gold) atliekamas naudojant tamponą seilėms. Testas turi būti atliktas nedelsiant paėmus mėginį. Prieš atliekant testą mėginiai turi būti kambario temperatūros. Jei mėginius reikia pervežti, jie turi būti supakuoti vadovaujantis vietinėmis taisyklėmis, apibrėžiančiomis ligų sukėlėjų transportavimą. Mėginių ėmimo metu venkite kramtyti ar ryti seilių.

Tyrimo eiga:

Leiskite testo kasetei, antigeno ekstrahavimo buferiui ir mėginiui prieš testavimą pasiekti kambario temperatūrą (15-30 ° C).

 • Prieš imdami mėginį, įsitikinkite, kad burnoje nėra maisto likučių. Jei pacientas ką tik valgė, reikia išsiskalauti burną ar išsivalyti dantis. Išimkite tamponą iš pakuotės, laikykite tamponą ant liežuvio, kol jo galiukas bus permirkęs seilėmis (mažiausiai dvi minutes).
 • Antigeno ištraukimo mėgintuvėlį uždėkite ant darbastalio (pakuotę panaudokite kaip darbastalį). Išspauskite ekstrahavimo buferio buteliuką, kad buferis laisvai lašėtų į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį neliesdamas mėgintuvėlio krašto. Į antigento ištraukimo mėgintuvėlį įpilkite visą antigeno ekstrahavimo tirpalą (buferinį skystį) (apie 450 ul).
 • Įdėkite mėginio tamponėlį į antigeno ištraukimo mėgintuvėlį, į iš anksto supiltą antigeno ekstrahavimo buferinį skystį ir pasukite tamponą maždaug 10 kartų, o tampono galvutę prispauskite prie mėgintuvėlio sienos, kad iš tamponėlio išsiskirtų kiek galima daugiau mėginio medžiagos, tada leiskite jam pastovėti maždaug 1 minutę.
 • Išimdami tamponą, spauskite tampono galiuką prie sienelės, kad iš tamponėlio pasišalintų kiek galima daugiau skysčio. Panaudotus tamponus šalinkite pagal biologiškai pavojingų atliekų šalinimo metodus.
 • Ant antigeno ištraukimo mėgintuvėlio uždėkite lašintuvo galvutę, sandariai uždarykite ir palikite pastovėti maždaug 1 minutę.
 • Išimkite tyrimo kasetę iš sandaraus maišelio ir kuo greičiau panaudokite ją.
 • Kasetę padėkite ant švaraus ir lygaus paviršiaus.
 • Į testo kasetės ėminio duobutę įpilkite 3 lašus (apie 100 ul, galite naudotis pipete) skysčio mišinio ir paleiskite laikmatį.
 • Palaukite, kol bus gautas tyrimo rezultatas. Rezultatą reikia perskaityti per 15 minučių. Nevertinkite rezultato po 20 minučių.
 • Rezultatų vertinimas:

  NEIGIAMAS: Jei yra tik C juostelė, o T juostelėje nėra bordo spalvos, rodo, kad mėginyje neaptiktas joks COVID-19 (SARS-CoV-2) antigenas. Rezultatas yra neigiamas.

  TEIGIAMAS: Esant C juostelei, išryškėja T juostelė, bandymas parodo, ar mėginyje yra COVID-19 (SARS-CoV-2) antigeno. Rezultatas dėl COVID-19 yra teigiamas.

  NEGALIOJANTIS: Kontrolinė linija nepasirodo. Nepakankamas mėginio tūris arba neteisingi procedūriniai metodai yra dažniausios priežastys, kodėl neatsiranda kontrolinė linija. Peržiūrėkite procedūrą bei pakartokite testą su nauju testu. Jei problema neišsisprendžia, nedelsdami nutraukite testo rinkinio naudojimą ir susisiekite su vietiniu platintoju.

  PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

  palikti atsiliepimą apie šią prekę

  Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.