Skambinkite
>Barzdaskutė BRAUN CRUZER 5 beard
47,00 €
Prekės kiekis:

Barzdaskutė BRAUN CRUZER 5 beard

2 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Barzdaskutė BRAUN CRUZER 5 beard&head tai galinga ir ir Vokietijoje rinkta skutimosi mašinėlė vyriškai barzdai skusti ir formuoti. Didžiausi barzdaskutės privalumai yra KAINA, dviguba baterija (daugiau galios ir ilgesnis tarnavimo laikas) bei tai, kad ją galima naudoti kaip plaukų skutimo mašinėlę. Su BRAUN CRUZER 5 bbeard&head jau galite prireikus kokybiškai formuoti barzdą bei jos ilgį. Jeigu jūs skusitės tik visiškai švariai – patartume Braun1 seriją, tačiau jei ieškote visaverčio įrankio - BRAUN CRUZER 5 beard&head geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės atžvilgiu.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kartu galima įsigyti šias prekes su nuolaida


Su BRAUN CRUZER 5 beard&head barzdaskute galite itin paprastai reaguoliuoti barzdos ilgį. Todėl prireikus greitai ir tiksliai pakeisite savo barzdos formą ir ilgį į tuo metu labiausiai jums patinkantį variantą.

Dviguba barzdaskutės baterija leidžia aštriems plieno „dantukams“ įveikti net ir tankią, tvirto plauko barzdą. Plius retesnis barzdaskutės krovimas tiesiog leis jums patogiau gyventi. Nors smagus priedas ir tai, kad Braun Cruzer barzdaskutės veikia tiek su laidu, tiek ir su akumuliatoriumi.

Barzdaskutė yra pilnai plaunama, todėl jos priežiūra yra paprasta ir higienos klausimai labai lengvai išsisprendžia tiesiog pakišus po vandeniu.

Nuėmus antgalius, su trimeriu galite padailinti konturus ar kruosciai nuskusti nereikalingas vietas.

CruZer5 beard yra galingas įrankis formuoti barzdos būtent taip, kaip jūs norite. Specialios click&lock tvirtinimo funkcijos dėka reguliuojamos kirpimo šukos išlieka tvirtai savo vietoje ir leidžia kirpti plaukus tiksliai pagal jūsų pasirinktą ilgį. Jis gali pasigirti dviguba baterijų sistema galingam kirpimui, cruZer beard kirpiklis turi nepaprastai ilgą baterijų tarnavimo laiką ir yra ne tik puiki galimybė turėti norimo ilgio barzdą – jis taip pat puikiai kerpa plaukus.
Barzdos kirpimo šukos 1-11 mm
Pilnai plaunamas
Įkrovimo/veikimo laikas: 1 val./40 min.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-06-20
5 iš 5
5 5
Gerai skuta

Barzdaskute tikrai gera - skuta normaliai + galva vasarai greitai nuskuta, visai nepesa, ilgai dirba, maloni rankoj. Turi trimeri, patogu pasidaryt "keliu dienu barzda" ar siaip formuoti ja - verta demesio barzdaskute ir patiko. puikiausias pasirinkimas uz tokia kaina

2016-02-15
5 iš 5
5 5
smagu paimti

Turiu 5 cruzer - kraunu dvigubai rečiau nei kad kambariokas philipsa, kaina geresnė, skuta bent man tai maloniau, nors jis ir nenori sutikt tai galima sakyt lygiai.