Skambinkite
>Barzdaskutė BRAUN CRUZER 6 Face
87,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Barzdaskutė BRAUN CRUZER 6 Face

3 atsiliepimų apie prekę (skaityti)

Jeigu Braun cruzer 6 face lyginti su kitomis barzdaskutėmis galima būtų duoti tokį pavyzdį, kad kitos „rimtos“ barzdaskutės yra džipas, o Braun Cruzer 6 face – motociklas. Džipas sunkus, motociklas vikrus. Džipas 5 kartus brangesnis, bet motociklas stilingas. Taigi įsivaizduokite, kad iš motociklo Braun dar atėmė tokius trūkumus, kaip galimybę susižeisti (Cruzer yra itin patogūs ir saugūs) ir net sutvarkė Lietuvos orą, kad galėtumėte mėgautis ir būti tvarkingi bei vyriški ištisus metus.Tai yra vienas populiariausių vyrų pasirinkitmų ir kartu mūsų favoritas renkantis barzdaskutę iki 100 eurų.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kartu galima įsigyti šias prekes su nuolaida


Braun cruZer 6 face barzdaskutė 3 viename. Braun barzdaskutė, formuotojas ir trimeris užtikrina, kad visi veido plaukai labai lengvai virstų į stilingą ir tvarkingą barzdą. Ne veltui tai viena populiariausių barzdaskučių Europoje. Skutimosi mašinėlė ar barzdaskutė, spręskite patys, tačiau Braun cruZer face 6 idealiai tinka jaunimui. Vokiškas surinkimas ir geros medžiagos, paprasta naudotis, galima maloniai, greitai ir lengvai skusti bei reikalui esant labai paprastai ir tiskliai formuoti barzdą su Braun Cruzer. Tobulas pasirinkimas ieškant Braun barzdaskutės kainos ir kokybės derinio.


Braun cruZer 6 face belaidė barzdaskutė, kurią galima naudoti ir duše. Galimas sausas ir šlapias skutimąsis. Po kiekvienos procedūros Jūs galite praskalauti Braun CRUZER 6 Face po tekančiu vandeniu. Toks valymo būdas nepakenks nei mechanizmui, nei ašmenims, atvirkščiai – Jūsų barzdaskutė tarnaus ilgiau.

Braun CRUZER 6 Face modelis yra ypač saugus jūsų veido odai. Plonas tinklelis uždengia skutančius ašmenis ir užkerta kelią jų tiesioginiam kontaktui su veido oda, todėl išvengiama ne tik nemalonių įsipjovimų, tačiau ir odos sudirginimo. Elektrinė barzdaskutė nepažeisdama odos kruopščiai pašalina plaukelius bei užtikrina švarų ir lengvą skutimąsi.

Su Braun Cruzer 6 face galite lengvai reaguliuoti norimą barzdos ilgį.

Su itin ergonomiškais trimeriais – barzdos formavimas taps tikru malonumu ir priklausys tik nuo jūsų pačių fantacijos.

Dar labai didelis Braun Cruzer barzdaskučių pliusas yra tai, kad jos paprasčiausiai nesudaro jums problemų. Pradedant nuo Vokiškai kokybiško surinkimo, kuris užtikriną labai mažą garantinių nesklandumų riziką, baigiant efektu kurį pastebėsite kas dien. Barzdaskutė itin lengvai išsiplauna, neužsikemša, jei kažko prireikia – viskas šalia, viską lengva įjungti, bet sunku kažką padaryti ne taip. Galima daug kalbėti apie puikius Braun rodiklius – tačiau esmė, kurią ir patys pajutome besinaudodami Braun Cruzer yra tai, jog viskas gaunasi tarsi savaime ir labai aukštame lygyje.

Komplektacijoje rasite:
1) Braun Cruzer 6 Face barzdaskutę, su 2 lengvai atsukamais skirtingo pločio trimeriais barzdos formavimui.

2) Įkrovimą stotelę

3) Reaguliuojamo ilgio antgalį barzdai.

4) Liaudyje taip vadinamą „3dienų barzdos antgalį“ ir apsaugą

5) Preciziškam skutimuisi skirtą antgalį

6) Vartotojo instrukciją

6) Braun šepetėlį

7) O dabar dar ir papildoma Gillete dovana visiems perkantiems Braun Cruzer 6 face barzdaskutę.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę
2016-07-04
4 iš 5
4 5
Braun

Įsigijau ganėtinai spontaniškai ir labiau iš smalsumo. Visą gyvenimą naudojausi peiliukais, tai galvoju, ar tikrai barzdaskutę taip pat gerai apskus.. Tai ką galiu pasakyti, vienas geresnių šių metų pirkinių. Super:)

2016-02-14
5 iš 5
5 5
Pristatymas

Diena užsakiau, kitą rytą jau skutausi nauju Cruzeriu - puikus pristatymas, gera kaina ir rodos viskas tvarkoj

2016-02-11
5 iš 5
5 5
Geriausia barzdaskutė

Labai patiko skutimosi mašinėlės palyginimas su džipu ir motociklu. Bet realiai taip ir yra - turiu Braun cruzer jau porą mėnesių ir viskas super. Draugė liepė susitvarkyt pagaliau barzdą - o dabar man net pačiam patinka tai daryti. Viskas labai kokybiška ir paprasta - prisidedu prie rekomendacijų. Plius pristatė per dieną. Ačiū - 5 žvaigždutės nuo manęs su drauge.