Skambinkite
>Braun 8350s barzdaskutė Wet and Dry 8 serija
199,00 €
Prekės kiekis:
Pratęsta garantija 

Braun 8350s barzdaskutė Wet and Dry 8 serija

Voki-scaron;ka Braun 8350s 8 serijos barzdaskutė gali skusti tiek sausai tiek i-scaron; su putomis ar geliu. Vandeniui atspari barzdaskutė, tad galima naudoti du-scaron;e. Tinka ir jautriai veido odai skusti. Tai yra premium klasės pasirinkimas už draugi-scaron;ką kainą.-nbsp;

Unikalūs skutimo elementai 3+1, skirti vienu brūk-scaron;telėjimu sugriebti bet kokius plaukelius. Direct -amp; Cut kirpiklis nukreipia ir pakerpa plaukelius, augančius skirtingomis kryptimis. Apsauginė SkinGuard sistema saugo odą bei užtikrina -scaron;varų ir komforti-scaron;ką skutimąsi prie pat odos. OptiFoil-trade; skutamasis tinklelis, tobulai -scaron;variam ir -scaron;velniam skutimuisi. 899 unikalios formos ir optimalaus dydžio skylutės sugriebia net pačius trumpiausius plaukelius ir užtikrina idealų odos komfortą.

Braun 8350s barzdaskutė pagaminta Vokietijoje. Braun garantija 2 metai.

Garantuojame geriausią kainą ir greičiausią pristatymą Lietuvoje!

Vilniuje dažniausiai pristatome tą pačią darbo dieną, kai užsakote, o visoje Lietuvoje pristato Venipak kurjeris per 1-2 darbo dienas.

Galima mokėti grynaisiais pristatymo metu, įsigyti lizingu arba apmokėti bankiniu pavedimu.

Garantuojame geriausią kainą, o jei rasite pigiau - būtinai kreipkitės ir pritaikysime papildomą nuolaidą.

Kartu galima įsigyti šias prekes su nuolaida


Braun 8350s barzdaskutė Wet and Dry 8 serija
TECHNINIS APRAŠYMAS, KOMPLEKTACIJA IR SAVYBĖS

Gamintojas
Braun
Pagaminta
Vokietijoje
Garantija
24 mėnesiai
Ar galima pratęsti garantiją
Taip, iki 7 metų (2+5)
Pristatymas
1-2 darbo dienos
Vartotojo instrukcija
Lietuviška
Baterijos indikatorius
+
Sertifikuota kokybė
Taip
Gali būti dezinfekuojamas
+
Ekranas
Yra
Kirpiklis
Yra
Skutamųjų elementų barzdaskutės galvutėje (vnt)
4
Galvutė plaunama vandeniu
Taip
Krovimo indikatorius
Yra
Ar galima skusti su putomis ir geliu?
Taip
Maitinimas (tipas)
Akumuliatorius tinklas
Valymo ir krovimo įrenginys
Yra
Spalva
Sidabrinė
Barzdaskutės tipas
Su tinkleliu
Akumuliatoriaus indikacija
Yra
Micro vibracijų per minutę
10 000
Baterija
Ličio baterija

Vertinam vyrišką techniką bei patį Braun požiūrį į barzdaskučių kokybę! Braun barzdaskutes naudoja ir visas mūsų kolektyvas + esame išbandę praktiškai visus modelius ir gavę gausybę jūsų atsiliepimų. Todėl jeigu tik kyla klausimų – praneškite mums ir padėsime išsirinkti jums geriausiai tinkančią Braun barzdaskutę ar priedus jai!

Braun Series 8 Braun 8350s barzdaskutės apžvalga

Unikalūs skutimo elementai 3+1, skirti vienu brūk-scaron;telėjimu sugriebti bet kokius plaukelius.

  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Direct -amp; Cut kirpiklis nukreipia ir pakerpa plaukelius, augančius skirtingomis kryptimis.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Apsauginė SkinGuard sistema saugo odą bei užtikrina -scaron;varų ir komforti-scaron;ką skutimąsi prie pat odos.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; OptiFoil-trade; skutamasis tinklelis, tobulai -scaron;variam ir -scaron;velniam skutimuisi. 899 unikalios formos ir optimalaus dydžio skylutės sugriebia net pačius trumpiausius plaukelius ir užtikrina idealų odos komfortą.

Pažangi SyncroSonic-trade; technologija atpasžįsta ir prisitaiko prie jūsų barzdos.-nbsp;Unikali, patentuota skutimosi technologija užtikrina 10.000 mikro vibracijų per minutę ir automati-scaron;kai sureguliuoja barzdaskutės galią pagal barzdos plaukelių storį ir tankį. Tiekia papildomą energiją, kai to labiausiai reikia.

Neįtikėtinas tikslumas ir maksimalus efektyvumas.-nbsp;Series 8 barzdaskutės atkartoja smulkiausius veido kontūrus net sunkiausiai pasiekiamose veido srityse. Greitesniam skutimuisi su mažiausiu odos dirginimu.

Patvari, atspari vandeniui, skirta sausam ir drėgnam naudojimui.-nbsp;Series 8 barzdaskutės yra 100% atsparios vandeniui iki 5 m, todėl jas galima plauti po tekančiu vandeniu. Taip pat galima skustis su putomis arba geliu.

Tobulas dizainas.Funkcionalumas kiekvienoje detalėje.

  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Ergonomi-scaron;ka, lenkta forma ir puikus valdymo ta-scaron;kų i-scaron;dėstymas užtikrina optimalų valdymą.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Braun Precision HeadLock užraktas leidžia užfiksuoti barzdaskutės galvutę, geresniam tikslumui sunkiai pasiekiamose vietose.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Draugi-scaron;kas odai tikslus kirpiklis skirtas tikslesniam ūsų ir žandenų formavimui.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Įkrovimo/veikimo laikas: 1 val./50 min.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Kelioninis dėklas.
  • -middot; -nbsp; -nbsp; -nbsp; -nbsp; Pagaminta Vokietijoje.

PIRKĖJŲ ATSILIEPIMAI APIE ŠIĄ PREKĘ

palikti atsiliepimą apie šią prekę

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.