Skambinkite
>>Philips OneBlade skustuvai

Philips OneBlade skustuvai

Tik originalūs Philips OneBlade skustuvai ir priedai. Philips OneBlade keičiamos barzdaskučių galvutės ir kiti priedai itin gera kaina. Kūnui ir veidui skirti One Blade skustuvai yra atnaujinami, kas 4 mėnesius. Philips OneBlade skustuvų galvutės yra 2 tipų. Vienos QP210, QP220, QP230 yra standartinės galvutės skirtos skutimuisi (antrasis skaiči...
Tik originalūs Philips OneBlade skustuvai ir priedai. Philips OneBlade keičiamos barzdaskučių galvutės ir kiti priedai itin gera kaina. Kūnui ir veidui skirti One Blade skustuvai yra atnaujinami, kas 4 mėnesius. Philips OneBlade skustuvų galvutės yra 2 tipų. Vienos QP210, QP220, QP230 yra standartinės galvutės skirtos skutimuisi (antrasis skaičius nurodo pakuotėje esantį peiliukų skaičių QP210 (1 peiliukas), QP230 (pakuotėje 3 peiliukai). Antrasis tipas (QP610 ar QP620) turi ne tik peiliuką, tačiau ir kūno bei jautrių vietų skutimui skirtus priedus. Philips OneBlade skustuvus ir priedus galima įsigyti internetu, arba užsakius atsiimti Vilniaus parduotuvėje.
Rūšiuoti pagal:
Rodyti:

Keičiamieji One Blade ašmenys pakuotėje 1vnt. Tinka šiam...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
17,00 €

Keičiamieji One Blade ašmenys pakuotėje 2vnt. Tinka šiam...
Sandelyje: Yra
Atsiliepimų nėra
30,00 €
Rodoma 13 - 14 iš 14 prekių
Mūsų parduotuvėse taip pat galite įsigyti
Rinkitės jums tinkamiausias Philips OneBlade galvutes. Jeigu aktyviai naudojate skustuvus - Philips One Blade peiliukus rekomenduojama keisti, kas 4 mėnesius, todėl rekomenduojame rinktis didesnes pakuotes ir taip sutaupyti. Jeigu tik kiltų klausimų dėl Philips OneBlade skustuvų – praneškite mūsų konsultantams.
Greitas pristatymas
1-2 darbo dienos su VENIPAK kurjeriu
Operatyvi pagalba telefonu
7 dienas per savaitę; 8.00 — 21.00 val.
Įvairūs atsiskaitymo būdai
Banko pavedimu arba grynaisiais kurjeriui, vietoje – grynais arba banko kortele